Працівники Державної автомобільної інспекції у Львівській області звернулися до Міністра внутрішніх справ України із проханням “підтримати (начальника УМВС України у Львівській області) генерал-майора міліції Сала О.М.” у зв’язку з рішенням Львівської обласної ради народних депутатів про висловлення йому недовіри. Про це йдеться у листі працівників ДАІ Львівщини до міністра, текст якого надав «proUA» Департамент зв’язків із громадськістю МВС України.

У своєму зверненні працівники ДАІ стверджують, що для Сала “головне завдання – сумлінно виконувати службові обов’язки щодо забезпечення правопорядку, збереження довіри людей до міліції”.

„На сьогодні особовий склад підрозділів ДАІ УМВС України у Львівській області продовжує виконувати покладені на міліцію обов’язки щодо забезпечення належного правопорядку в державі, захисту законних прав та свобод громадян, продовжує виконувати вказівки та накази керівництва УМВС України у Львівській області”, - йдеться у зверненні.

“Працівники міліції Львівщини, як і колеги з інших регіонів держави, складаючи присягу, урочисто клялися суворо дотримуватися положень Конституції України, Закону „Про міліцію”, а головне – бути відданими народу України”, - говорять автори листа.

“Ми не хочемо бути батогом для власного народу, запорукою чому стали виважені та кваліфіковані накази та розпорядження керівництва УМВС області, які унеможливлюють виникнення соціальних заворушень, зростання напруги між міліцією та населенням Львівщини під час численних мирних масових заходів, переїзду значної кількості громадян до столиці”, - йдеться у зверненні.

“Хочемо запевнити, що працівники Державтоінспекції, як і інших підрозділів УМВС, діятимуть у суворій відповідності до Конституції України, закону „Про міліцію”, чинного законодавства, але поза інтересами будь-яких політичних сил”, - говориться у зверненні. Звернення особисто підписали майже 400 працівників Управління ДАІ управління МВС у Львівській області, а також майже 200 учасників організації ветеранів Державтоінспекції області.

Нагадаємо, що 300 працівників управління ДАІ у Львівській області прийняли присягу на вірність українському народу та Президентові Віктору Ющенку, а також закликали голову Львівської облради Михайла Сендака не виконувати наказів начальника УМВС України у Львівській області Олега Сала.

ProUa