Про це повідомила прес-служба Державтоінспеції.

«Водіям варто пам’ятати, що відповідно до частини 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за «Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів» передбачено штраф в розмірі від 425 до 510 гривень», - йдеться в повідмленні.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року №111 «Провнесення змін до Правил дорожнього руху», з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортнихзасобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

«У багатьох країнах Європи рух із ввімкненими фарами у світлу пору доби є обов’язковим, – зазначає очільник ДАІ Анатолій Сіренко. – Такі заходи безпеки допомагають значно знизити ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод».