«За дорученням начальника Департаменту ДАІ Анатолія Сіренка столичне Управління ДАІ робить все можливе для створення більш зручних та комфортних умов пересування транспортом, зменшення заторових явищ тощо», - йдеться в повідомленні.

«Закликаємо киян поділилися враженнями від перших результатів діяльності ДАІ в цьому напрямку, – зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України. –    Працівники ДАІ вже третій тиждень поспіль здійснюють посилений контроль за дотриманням як водіями, так і працівниками «парковок» правил зупинки та стоянки. Тож хотілося б почути думку мешканців міста, чи посприяли  такі заходи більш зручному пересуванню транспорту та пішоходів».

Керівник Державтоінспекції України запрошує мешканців Києва направляти пропозиції щодо поліпшення організації дорожнього руху в місті  на електронну адресу ДДАІ [email protected] та запевняє киян, що всі їх побажання та зауваження будуть ретельно вивчені та за можливості впровадженні в життя.

Втім, Анатолій Сіренко наголошує, що такі заходи не обмежуються тільки територією столиці. В інших містах України, де є проблеми з недотриманням вимог правил зупинки та стоянки, й відповідно – ускладнення руху транспорту, вже розпочалися заходи по впорядкуванню паркування та інші реальні кроки по створенню безпечних та комфортних умов для пересування всіх учасників дорожнього руху.