« На сьогодні вже більш ніж 100 випадків, коли відібрали права. Їх зупиняли даішники. Зупиняли під якимсь приводом, потім казали дати документи перевірити. Забирали таким чином документи і казали, а ось на вас ще був складений рапорт, що ви колись не зупинились, коли на Межигір’я їхали. І таким чином просто нагло забирають права. Ми всім кажемо – не віддавайте права в руки», – розповів активіст Автомайдану та організатор пробігу до Межигір’я Сергій Коба.

На яскраво-помаранчевий автомобіль самого Коби, який завжди їхав на чолі автоколони, виконавча служба наклала арешт, нібито за не сплачених вчасно штрафів. Також за його словами, автомайдановцам надходять погрози по телефону.

Заступник начальника департаменту ДАІ Володимир Рєзніков заявив, що під час автопробігу в «Межигір’ї» 29 грудня водії масово здійснювали правопорушення, не зупиняючись на вимогу співробітників ДАІ, за результатами чого складено близько 200 рапортів.

Через це ДАІ тимчасово вилучає посвідчення водія та направляє матеріали справ до суду для встановлення міри покарання порушників.

Джерело: Радіо Свобода