Презентація профілактичних мультфільмів відбулася вчора в МВС, інформує УЗГ МВС України.

Під час брифінгу заступник начальника Управління ДАІ МВС Володимир Резніков поінформував журналістів про статистику аварійності на українських дорогах: за 4 місяці цього року на автошляхах держави сталося близько 60 тисяч дорожньо-транспортних пригод, з них понад 7,5 тисяч – із постраждалими. На жаль, у ДТП загинуло понад 1,2 тис. осіб, ще майже 9,2 тис. громадян були травмовані.

За словами представника УДАІ, основними причинами ДТП із постраждалими є перевищення швидкості (майже чверть від загальної кількості автопригод), порушення правил маневрування (приблизно 20 відсотків) та перехід через дорогу у невстановленому місці – близько 8 відсотків.

Під час нагляду за дорожнім рухом інспектори виявили більш ніж півмільйона правопорушень, десята частина яких – керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Крім того, аби запобігти порушенням на автошляхах, а також з метою профілактики дитячого травматизму на дорозі, правоохоронці у співробітництві зі студією «Baker Street Postproduction» виготовили серію анімаційних роликів. У них в дотепній та доступній формі обіграні найбільш типові ситуації, де порушення вимог Правил дорожнього руху може призвести до фатальних наслідків.

Правоохоронці планують найближчим часом організувати трансляцію роликів соціальної реклами у громадському транспорті, на телебаченні, а також на екранах, розміщених у громадських місцях.

«Я вважаю, якщо ми хоча б одній дитині врятуємо життя або здоров’я, наша робота не буде даремною», – наголосив Володимир Резніков.