Головне завдання табору «Данастріс-альтернатива’09» - бути місцем зустрічі творчих, активних та соціально відповідальних людей будь-якого віку та статусу для спілкування, презентації своєї діяльності, налагодження двосторонніх та багатосторонніх контактів.

Орієнтовні дати окремих сплавів: 20 - 30 червня, 12 – 28 липня, 14 -31 серпня. Засобами сплаву будуть плоти, виготовлені з пластикових пляшок. Плоти на місцях стартів будуть робити самі учасники табору. Надійність конструкції плотів випробувана в 2008 році під час пілотного сплаву «Данастріс-Альтернатива’08».

З програмою роботи табору можна ознайомитися ТУТ

Кількість учасників табору в період сплаву обмежена кількістю плотів. В червні плотилію “Данастріс-Альтернативи” складатимуть 4 плоти розмірами 2,5х5м. Відповідно, чисельність команди одномоментно може бути до 20 чол. Для того, щоб охопити максимально можливу кількість бажаючих здійснити водну мандрівку Дністровським каньйоном, на окремих етапах сплаву в місцях стоянок передбачається ротація складу команди. Орієнтовно, в липні плотилію „Данастріс-Альтернативи” складатимуть 8 плотів, в серпні – 12 плотів. По закінченні сезону пластикові пляшки будуть здані на утилізацію.