Секретар РНБО Олександр Данилюк зустрівся з делегацією Пентагону на чолі з директором відділу країн Балканського, Кавказького і Чорноморського регіону Офісу заступника міністра оборони США з питань політики Катрін Сендак.

Про це у повідомляє прес-служба РНБО.

У ході зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва у сферах безпеки і оборони, зокрема, в питаннях розвитку Збройних сил України, кібербезпеки, логістики, проведення комплексного огляду сектору безпеки та підготовки документів стратегічного планування в цій сфері. Крім того, погодилися за необхідності поглиблювати співпрацю в підготовці українських військових.

«Катрін Сендак запевнила в готовності США і надалі надавати всебічну допомогу Україні на шляху імплементації оборонної реформи», – йдеться в повідомленні.

У той же час, українська сторона звернула увагу американських партнерів на активну мілітаризацію Росією Чорноморського регіону.

Сторони домовилися, що ситуація в цьому регіоні становить загрозу безпеці не тільки України, але і всього євроатлантичного регіону.

Як писав “Вголос”, секретар Ради національної безпеки Олександр Данилюк сьогодні провів нараду щодо інформаційної безпеки.