Виконавчий директор КВУ Львівщини зазначила, що найбільше коштів станом на сьогодні кандидати в нардепи вклали у округ №125.

«В цьому плані, на мою думку, найбільше пощастило виборчому округу №125, куди входять Турківський, Сколівський, Самбірський райони, тому що напевно там найбільш амбітні, найбільш грошовиті кандидати. І відповідно для цього округу зараз найкращий момент отримати бажані дороги, які не можна забезпечити з районних бюджетів, бо кандидати можуть це профінансувати», – повідомила Оксана Дащаківська.

Вона зазначила, що гостру боротьбу слід очікувати і в Дрогобицькому окрузі (№121), де також є багато кандидатів. Однак, за словами виконавчого директора КВУ Львівщини, вони не такі грошовиті, і тому тут виборцям так не пощастить розвивати свій район.

Оксана Дащаківська наголосила, що серед Львівських округів гострою буде боротьба на окрузі №118.

«Там залишається інтрига, чи буде там висуватися Юрій Михальчишин. Якщо він там висунеться, то дуже гостро стоїть питання, хто переможе: Дубневич Богдан чи Юрій Михальчишин. Але це питання, яке не розкриває «Свобода», допоки не відбудеться з’їзд і не оприлюднять результати», – зазначила виконавчий директор КВУ Львівщини.

Натомість, за її словами, дещо спокійніше зараз виглядають округи №119 з центром у Бродах, №122, де станом на сьогодні Тарас Козак не має сильного конкурента, №126 з центром у Стрию, хоча там боротьба розгортається виключно між двома серйозними кандидатами – Олегом Канівцем і Андрієм Котом.

Нагадаємо, сьогодні, 30 липня, розпочалася виборча кампанія.