«Він відверто фліртував, схопив мене за сідниці, говорив про секс зі мною «, – розповіла вона виданню The Hollywood Reporter, передає ВВС Україна.

Актор вибачився і сказав, що шкодує, «якщо поставив жінку у незручне становище».

«Я вкрай поважаю жінок і це жахливо, якщо будь-які мої дії могли поставити її у незручне становище. Я вибачаюсь. Це не відображає, якою людиною я є», – прокоментував він виданню оприлюднену заяву.

BBC зв'язалося із представниками Дастіна Гоффмана, щоб отримати від актора відповідь на ці звинувачення.

Раніше актор Ентоні Репп звинуватив у сексуальних домаганнях актора Кевіна Спейсі.

У своєму зверненні у відповідь пан Спейсі зізнався, що він гей. 

Зізнання не пом'якшило ситуцію, а навпаки викликало хвилю критики.

Через скандал Міжнародна телевізійна академія заявила, що «у світлі нещодавніх подій» забере спеціальну Міжнародну нагороду «Еммі», призначену для актора.

А компанія Netflix вирішила завершили серіал «Картковий будинок».

Тим часом шість жінок звинуватили у домаганнях Бретта Ретнера, режисера серії фільмів «Година пік» та стрічки «Люди Ікс: Остання битва».

Одна з них, Наташа Генстридж, розповіла, що якось режисер не дозволив їй піти з його квартири у Нью-Йорку і примусив її до сексу. Тоді жінці було 19 років.

Юрист пана Ретнера від імені режисера відкинув всі звинувачення.

Старшого редактора Національного громадського радіо США, а у минулому журналіста New York Times та віце-президента Associated Press, Мішеля Орескеса звинуватили в тому, що він грубо і несподівано цілував жінок під час ділових зустрічей.

Дві заявниці надали інформацію Washington Post анонімно.

У відповідь пан Орескес подав у відставку, не коментуючи заяв жінок.