Про це заявив спікер Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс в ефірі «5 каналу».

«За нашою інформацією, консультації тристоронньої контактної групи ще тривають, очікується остаточна відповідь від представників організацій «ДНР» та «ЛНР» щодо їх участі у Мінську. Наша позиція і позиція тристоронньої контактної групи, яка була висловлена у заяві в суботу, – що у цій зустрічі мають брати участь ті люди, які підписували Мінські домовленості, ті люди, які реально контролюють ці збройні угруповання, а не люди, які не приймають жодних рішень. Тому що ця зустріч має принести конкретний план виконання всіх без виключення пунктів Мінських домовленостей», – сказав він.

Спікер МЗС нагадав, що рішення про те, в якому форматі і коли саме відбудеться зустріч, приймає контактна група, яка складається з представників України, Росії та ОБСЄ.

«І вони можуть запрошувати на цю зустріч представників угруповань «ДНР» і «ЛНР». За тією інформацією, яку ми маємо, вони зараз очікують остаточної згоди або незгоди цих організацій із тим форматом, який запропонований, і з тими рішеннями, які можуть бути прийняті», – додав Перебийніс, нагадавши, що представники «ДНР» та «ЛНР» уже неодноразово зривали зустрічі групи.