Центральна виборча комісія відмовилася винести попередження міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку за його участь у передвиборчому ролику Соціалістичної партії, який було показано в ефірі Національної телекомпанії у межах передвиборчої агітації, передають Українські новини.

Таке рішення прийняли члени Центральної виборчої комісії на засіданні.

Комісія розглянула заяву кандидата у народні депутати Верховної Ради від Партії регіонів Владислава Забарського, який просив ЦВК винести Луценку попередження за те, що він виступив у ролику СПУ як кандидат у народні депутати і одночасно як виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ.

Відповідний ролик можна було побачити в ефірі УТ-1 7 лютого з 19:00 до 19:30, і в ньому використовувався фрагмент інтерв’ю Луценка засобам масової інформації, у якому він розповідав про результати своєї роботи на посаді міністра. При цьому виступ міністра супроводжувався бігучим рядком, у якому зазначалося його ім’я, посада і статус „кандидата у народні депутати”.

Під час розгляду заяви комісія з’ясувала, що Луценко не брав участі у підготовці цього ролика, а СПУ використала фрагмент інтерв’ю без його згоди на те.

У зв’язку з цим, ЦВК відмовилася задовольнити вимоги автора заяви.

Кореспондент