У четвер, 11 липня, слідчими Державного Бюро Розслідувань проводяться слідчі дії в Офісі президента Володимира Зеленського.

Як повідомляє Главком, посилаючись на анонімне джерело в силових структурах, слідчі цікавляться веденням протоколів засідань, допитують тих, хто забезпечував рівень секретності в цих приміщеннях, опитуються також співробітники СБУ, які стежать за діяльність ситуативної кімнати.

Особливо уважно вивчаються наради, пов’язані з плануванням військових операцій за часів президентства Порошенка.

За словами джерела, слідчих цікавлять тільки наради, накази і документи під грифом “цілком таємно” та пов’язані з інформацією, що містить державну таємницю.

Джерело заявляє про підозру, що ця інформація може збиратися в інтересах іншої країни, а саме – РФ. Оскільки мова йде про планування військових операцій, які у цій кімнаті розроблялись.

Журналісти відзначили, що передачу секретної державної інформації РФ де-факто можна розцінювати як шпигунство на користь іншої країни, на що джерело припустило, що це може робитися за посередництвом окремих осіб, зокрема Андрія Портнова.

“Не можна виключати, що Портнов створив канал для передачі інформації в Москву, де був притягнутий до співпраці з російськими спецслужбами. Тобто схема може виглядати так: ГБР-Труба-Портнов-ФСБ”, – повідомило джерело.

Як писав “Вголос”, скандальний Андрій Портнов звинуватив екс-президента Петра Порошенка у співпраці з президентом-втікачем Віктором Януковичем.