Державне бюро розслідувань почало досудове розслідування щодо імовірного невиправданого витрачання грошей на юридичні послуги компанії “Астерс Консалт” “ПриватБанком” і зловживань посадовців Нацбанку.

Про це вказано в листі, який написала ДБР у відповідь на запит ГО “Громадський комітет національної безпеки”.

Внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №62020000000001029

Йдеться про укладення договору “ПриватБанком” з компанією “AlixPartners” у 2017 році на суму 265 млн грн і компанією “Астерс Консалт” близько 700 млн про надання юридичних послуг. Ці суми є значно завищеними. Тому ГО “Громадський комітет національної безпеки” звернулася до ДБР із проханням про розслідування привласнення коштів.

На думку організації, посадові особи НБУ і “ПриватБанку” вчинили злочин за ч. 5 ст. 191 і ч. 2 ст. 364 ККУ. Зокрема звинувачуються перший заступник Голови Нацбанку України Катерина Рожкова і  директора і власник ТОВ “Астерс” та ТОВ “Астерс Консалт” Олексій Дідковський.

Читайте більше новин на нашому сайті: