Сума коштів, які будуть витрачені в Україні на проведення адміністративно-територіальної реформи може бути такою ж, як і в Польщі, коли реформа проводилася там, - 10 мільярдів доларів. Про це заявив на засіданні Політради при Чернівецькій облдержадміністрації заступник голови ОДА Борис Баглей.

Він також відкинув звинувачення представників опозиційних партій, що реформа ініційована владою для контролю на майбутніх парламентських виборах.
„Якби ми хотіли перемогти на майбутніх виборах, ми не відмовлялися б від цілої ланки – райдержадміністрацій,” – сказав заступник голови ОДА. Реформа не матиме на меті змін статусу областей, у нашій області не планують скорочувати й кількості районів, - зазначив Б.Баглей.
В обговоренні взяли участь представники більше, ніж трьох десятків політичних партій, які діють на Буковині. Більшість з них – як представники опозиційних, так і провладних партій, - виступили за передчасність проведення реформи. Звучали також позиції провести спершу адміністративну реформу, а вже після неї – територіальну.
У підсумку члени політради домовилися не приймати запропонованої резолюції, а продовжити дискусії на наступних зустрічах, долучаючи до них громадськість
Це перше засідання Політради при команді нової ОДА. Наступне має відбутися за два тижні.