Про це сказала представниця громадської мережі „Опора” Ольга Стрелюк під час прес-конференції сьогодні.

Ольга Стрелюк розповіла, що громадська мережа „Опора” під час аналізу роботи Львівської міської ради за сто днів виявила, що із 7 засідань сесії, які відбулися, по 4 прогуляли депутат від Партії регіонів Ігор Дедишин та депутат від РХП Олег Лаврик.

По 3 засідання, за словами Ольги Стрелюк, прогуляли депутат від партії „Наша Україна” Василь Трач та регіонал Андрій Мочарський. Також Василь Трач пішов з двох засідань до їх завершення, а Андрій Мочарський не всидів до кінця на одному.

Два засідання пропустив і з двох пішов раніше, як сказала представниця „Опори”, депутат від тої ж „Нашої України”, кандидат на посаду міського голови Львова Олексій Луців.

Ольга Стрелюк сказала, що за сто днів правління нової влади у Львові можна зробити висновок про низьку культуру місцевого парламентаризму і про голосування за партійною лінією, а не за власною думкою.

Окрім того, як дослідила „Опора”, депутати нової каденції традиційно вилучають з порядку денного засідань сесії від 22 до 37% питань – як земельно-майнових, так і змістовних.