Про це повідомляє УНН із посиланням на НКСІУ. 

В активі України «золото» в карате (куміте) в Гаврілової Віти (вагова категорія до 55 кг), яка яскраво перемогла спортсменку з Росії. Також в куміте – «срібло» у Губанової Марини (вагова категорія до 50 кг), «бронза» у Новікова В'ячеслава (вагова категорія до 60 кг),  та бронзова медаль у Беленка Максима (вагова категорія до 67 кг).

Таким чином, на вчорашній день в карате – 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди.

У плаванні здобуті 3 медалі: срібна нагорода у Коломійця Олексія на дистанції 50 м брасом, срібна нагорода у змішаній естафеті 4х100 м комплексним плаванням Денисова Катерина, Коломієць Олексій, Якубовський Ростислав та Режило Марія, а також бронзова медаль в естафеті 4х100 комплексним плаванням чоловіки Дудник Максим, Коломієць Олексій, Якубовський Ростислав та Бистревський Денис.

3 медалі і у легкоатлетів-дефлімпійців. Срібні нагороди у Кочмарик Вікторії у бігові на 400 м з бар'єрами, Потапенко Катерини – у семибор'ї (100 м з бар'єрами, стрибок у висоту, штовхання ядра, метання списа, стрибок у довжину, 100 та 800 м біг), бронзова медаль у Сидоренко Анастасії біг на дистанції 1500 м.

Окрім того, у жіночій парі в настільному тенісі бронзова медаль Васильєва Марія та Завіновська Карина.

Відзначимо, що наприкінці дня у боулінгу  було завойоване «срібло» у чоловічій трійці Яловега Владислав, Данилюк Вадим та Майер Ростислав.

Додамо також, «жовто-блакитні» виграли рекордну кількість медалей за окремо взятий день на Дефлімпіаді 13 високих нагород. Загалом, в України 46 нагород 8 золотих, 15 срібних та 23 бронзові медалі та стійка друга позиція на Дефлімпіаді після команди Росії. Третє місце посіла команда Кореї.

 

«Вголос»