Таку думку польський делегат висловив на засіданні ПАРЄ щодо санкцій проти Росії сьогодні.

«Росія не поважає демократію, права людини, свободу та мир. Росія – не нормальна держава. Росія – тоталітарна держава, як Радянський союз. Путін не є нормальним президентом. Він був полковником розвідки Радянського союзу - КГБ. Тепер Путін став диктатором у своїй країні. Найбільшим героєм для Путіна є Сталін. Сталін, який під знаменом боротьби проти фашизму напав на країни центральної та східної Європи», – сказав Гержинський під час виступу.

«Путін здійснив агресію проти Грузії у 2008 році, а зараз – проти України. Хто буде наступним? Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, може, і вся решту Європа? Зупиніть агресію Росії у Європі! Зупиніть російський імперіалізм в Європі! Зупиніть Путіна та його колабораціоністів: їм немає місця в Раді Європи. Всі вони мають відповідати перед міжнародним судом ООН», – наголосив польський делегат.

Він додав, що присутність Росії у Раді Європи є шкідливою для свободи, демократії, прав людини та миру в Європі. Тому потрібні дуже жорсткі санкції проти цієї країни.

Як писав «Вголос», російська делегація відсутня на засіданні ПАРЄ, де зараз розглядають питання про позбавлення її права голосу.