Члени делегації побували на колишньому українському військовому цвинтарі у Ланьцуті, де впродовж 1918 - 1921 років поховано полонених та інтернованих вояків і старшин УГА та Армії УНР. На цвинтарі делегація поклала  вінки квітів. Потім відбулася панахида. Присутні також виконали Державний Гімн України та патріотичні українські пісні.

Окрім того, Святослав Шеремета передав дослідникові історії українського війська УНР з Перемишля Олександру Колянчукові список із прізвищами 425 українських воїнів, які до того були невідомі і віднайдені під час роботи в архівах працівниками КП ЛОР "Доля".

Також під час поїздки до Ланьцута представники Львівської обласної ради Павло Хобзей та Святослав Шеремета провели робочі наради з українськими та польськими будівельниками стосовно будівництва пам'ятника воїнам УГА і УНР на колишньому українському військовому цвинтарі у Ланьцуті (Республіка Польща) та впорядкування українських поховань у Заліській Волі (Республіка Польща).

Нагадаємо, що у 2011 році депутати Львівської обласної ради заклали в обласному бюджеті кошти на відновлення пам’ятника інтернованим воїнам УГА і УНР на колишньому українському військовому цвинтарі у м. Ланьцут, а також на завершення робіт із впорядкування українських поховань у с. Воля Заліська, що на території Республіки Польща.