У складі делегації були голова облради Володимир Войтович, Луцький міський голова Микола Романюк, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Наталія Кролік, інформує корреспондент Вголосу.

Сторони визнали, що їх головні зусилля в найближчій перспективі мають бути зосереджені на опрацюванні спільних тристоронніх українсько-польсько-білоруських проектів для реалізації з залученням міжнародної технічної допомоги.

Представники Люблінського воєводства представили концепцію спільної стратегії розвитку транскордонного об‘єднання. Учасники засідання визнали доцільними завершити розробку проміжного варіанту цього документу у першому півріччі та ухвалити його в цілому до кінця 2013 року.

Керівник спільного технічного секретаріату Програми Прикордонного Співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013» від білоруської сторони ознайомив членів Ради з попередніми результатами розгляду проектних заявок, які були подані для отримання фінансування в рамках зазначеної Програми.

За результатами засідання членів Ради транскордонного об‘єднання «Єврорегіон «Буг» було підписано спільний протокол.

Коментуючи підсумки засідання транскордонного об‘єднання «Єврорегіон «Буг» на оперативній нараді 27 листопада Борис Клімчук похвалився, що Волинська область зуміла отримати від своєї участі у даному проекті 26 - 27 мільйонів євро.

«26 - 27 мільйонів євро від нашої участі в «Єврорегіоні «Буг» ми отримали. А піди попробуй випроси гроші у Азарова», – поскаржився голова Волинської ОДА на жадібність глави Кабміну.