Голова політвиконкому Партії "Відродження" Сергій Демиденко заявив 1 серпня в Ужгороді під час прес-конференції, що Георгій Кирпа зробив помилку, коли підтримав на президентських виборах Януковича. Він сам міг балотуватися на найвищу посаду, бо був четвертою особою в державі за рівнем впливу.

Сергій Демиденко підкреслив, що Георгій Кирпа був чудовим прогнозистом і знав, що його будуть цькувати. Тому, можливо, й пішов з життя. Однак сам голова політвиконкому не вірить в самогубство свого колишнього партійного боса: "Я не вірю, що він міг накласти на себе руки".

Щодо сьогодення, то, на думку Сергія Демиденка, "теперішня виконавча влада вже змарнувала велетенські ресурси держави і суспільства, намагаючись кавалерійськими навалами вирішити соціально-економічні проблеми", натомість в Україні "панує підкилимна боротьба за доступ до перших осіб держави". Тому партія "Відродження" акцентуватиме свої зусилля для створення умов на захист простих громадян перед посадовцями. Зокрема, вона береться лобіювати інтереси місцевих громад, сказав Сергій Демиденко. Як доказ, зазначив він, партія впроваджує проект "Шлях Відродження", в основі якого – конкретна співпраця з місцевими громадами. Його втілення розпочнеться із закарпатського міста Чоп.

ЗІК