За словами радника міського голови Львова  з питань розвитку туристичної інфраструктури, організатора свята Андрія Сидора, новинкою цьогорічного Дня батяра стане те, що воно триватиме не один день, як у попередні роки, а два дні.

Протягом цих днів на площі Ринок працюватиме «Батярська канцелярія», у якій видаватимуть іменне посвідчення «батяра» з фотографією та завірене «батярською» печаткою. Відтак, кожен гість свята може отримати посвідчення справжнього батяра. Посвідчення будуть видаватись у батярській канцелярії головним батяром свята.

Як повідомляють організатори свята, людина, яка отримає це посвідчення буде проходити символічний процес «Посвячення у батяри».

«Також власники таких посвідчень отримають різноманітні  знижки на сувенірну продукцію та на участь у всіх атракціях протягом свята», - додав Андрій Сидор.

В рамках свята будуть проходити вибори Короля Свята та Пані Батярової, квести для батряських ватаг, працюватиме і батярський фото-стенд. Найактивніші батями міста матимуть змогу взяти участь у Батярському тирі, де стрілятимуть з рогатки кавовими зернами по пивних бляшанках.

Ввечері для гостей та мешканців міста виступатимуть Гурт «Перкалаба» та «Green Silence», а також Віктор Морозов та батяр-бенд «Галичина» презентуватиме новий альбом «Серце батяра»