Тільки візит до Львова у дні святкування його Дня Народження!

Тим більш, що цього року до урочистостей на честь культурної і фестивальної столиці України долучилися не тільки народні танцювальні колективи, громадські організації і національні товариства, актори на ходулях з муніципальних та аматорських театрів, але й дружня команда споконвічно львівського шоколаду "Світоч", що цього року відзначає своє 130-річчя.

Шанований кількома поколіннями українців кондитерський бренд приєднався до найяскравіших подій свята: масштабного параду центральними вулицями міста, грандіозного концерту за участю зірок естради.

Більш того, 5 і 6 травня найстаріша львівська шоколадна фабрика заснувала на площі біля Оперного театру своє власне солодке містечко у формі цукерки "Трюфель".

Зазирнувши за золотаву обгортку, усі охочі мали змогу скуштувати вишуканих світочанскьких солодощів, спробувати свої сили у мистецтві виготовлення десертів, взяти участь у різноманітних конкурсах і веселощах і на додачу отримати смачненькі подарунки.

Чи варто дивуватися, що аромат неперевершеного шоколаду "Світоч" цими днями привабив до міста Лева тисячі охочих привітати його із ювілеєм і випити чашку гарячого шоколаду за здоров’я Львова?