Спостерігачі Комітету виборців України повідомляють про масові факти порушення “дня тиші” перед виборами. По містах продовжується агітація за кандидатів і партії, також розміщуються нові білборди з натяками на конкретних кандидатів.

Про це повіломляє Рубрика.

Спостерігачі КВУ повідомили про незаконну агітацію в Закарпатській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській, Донецькій, Одеській, Черкаській, Миколаївській, Чернігівській областях. Крім того, агітація продовжується й в інтернеті.

У Херсонській області, ОВО №186 зафікосвано білборд “Слуги народу” з написом “зробимо їх ще раз! 21 дипня”. Там же рощміщений білборд на білому фоні із написом: «За свого. Не втрать свою землю!».

У 185 округу був розміщений білборд з написом «#нашПАШ», що за ініціалами схоже на одного з кандидатів – Павла Філіпчука, кандидата від «Опозиційної платформи За життя».

У Запорізькій області в ОВО №80 були розміщені білборди із написом: «За рабочие места для молодежи. Владимир Кюрчев», «За сучасну медицину. Дмитро Нестеренко». На Чернігівщині були зафіксовані агітаційні листівки та плакати.

На Закарпатті в “день тиші” розсилають СМС за одного з кадидатів, в тому числі й угорською мовою.

Нагадаємо, в Лисичанську відкрили кримінальну справу за фактом підкупу виборців.