Про це повідомляє власкор Вголосу у Луцьку.

Так, 5 жовтня, під час урочистостей з нагоди Дня вчителя у стінах історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулось вручення іменнх стипендій студентам закладу. Також студенти отримали сертифікати благодійного фонду «Новий Луцьк» Ігоря Палиці. Цікаво, що захід відвідав луцький міський голова Микола Романюк та заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк.

Потім Ігор Палиця «засвітився» у міському будинку культури, де відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

Народний депутат України Ігор Палиця знову вийшов на сцену, щоб привітати луцьких вчителів. Депутат-«тушка» з пафосом пригадав свої шкільні роки. Також він пообіцяв освітянам, що за наступний рік постарається зробити усе від нього залежне, аби луцькі заклади освіти були оснащені усіма передовими технологічними засобами для навчання. Ігор Палиця висловив сподівання, що в наступному році на заробітна плата вчителів зросте і вони отримуватимуть стільки, скільки вартує їхня праця. Однак, при цьому він не згадав, що сам голосував за бюджет-2012, який передбачає недофінансування освітньої сфери.

Фактично, жоден офіційний святковий захід до дня вчителя у місті Луцьк цього року не обійшовся без присутності депутата-«тушки» Ігоря Палиці. Саме освітяни стали тією соціальною групою, на яку зробив ставку кандидат у нардепи.

Як відомо, чимало вчителів, а також викладацький склад Східноєвропейського університету імені Лесі Українки працюють як агітатори за Ігоря Палицю.