В межах акції 31 травня 50 дітей Франківського району отримали солодкі призи від аквапарку «Пляж», веселе дійство у виконанні клоунів соціальної просвітницької громадської організації «Майбутні батьки України» та 2-ві години можливість поплавати у басейнах аквапарку «Пляж».

 
1 червня 30 дітей – сиріт з дитячого будинку «Рідний дім» с. Корналовичі Самбірського району Львівської області також безкоштовно відвідали спортивно – розважальний комплекс.
 
«День захисту дітей — свято України. Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни, водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
 
Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. В них ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Проте, у малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків», - розповів організатор заходів Андріян Гутник.