Омбудсмен з прав людини Людмила Денісова в межах 16-ї зустрічі Ялтинської європейської стратегії провела зустріч з уповноваженим Міністерства закордонних справ Німеччини Міхаелем Зібертом. Там вони обговорювали наступні кроки щодо звільнення українців, які досі перебувають в ув’язненні на території Росії та анексованого Криму.

Про це Денісова повідомила у Facebook.

«Обговорили питання щодо процесу звільнення громадян України, що відбулося 7 вересня, та про наступні кроки щодо звільнення наших громадян. Зокрема, обговорили питання міжнародної підтримки на всіх можливих рівнях та майданчиках», – повідомила омбудсмен.


Також Денісова зазначила, що під час зустрічі піднімались питання щодо майбутньої зустрічі президентів країн-учасниць «Нормандського формату», що може дати ще один поштовх до скорішого звільнення всіх громадян України.

Уповноважена ВРУ з прав людини додала, що під час переговорів вона висловила подяку за співпрацю з громадянином Німеччини – послом ЄС в РФ Маркусом Едером, який активно допомагав у розв’язанні проблем ув’язнених громадян України, які були пов’язані зі станом здоров’я та наданням медичної допомоги.

Як писав “Вголос”, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що є перспективи ще одного обміну між Україною та Росією до кінця року.