Генеральна прокуратура України допитала як свідка уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову.

Про це заявив журналістам адвокат Денісової Андрій Тарасов по завершенню допиту, повідомляє "УНІАН".

Сама Денісова свій допит не коментувала, заявивши, що підписала зобов’язання не розголошувати жодних фактів, які стосуються слідства.

Своєю чергою, її адвокат Тарасов зазначив, що Денісову допитували як свідка і що вона дала покази, як свідок. Якими саме були ті свідчення, Тарасов не уточнив, пославшись на підписку про нерозголошення даних досудового слідства.

За словами адвоката, Денісова була допитана як свідок, "у кримінальному провадженні, зареєстрованому ще у 2014 році, яке веде Управління спецрозслідувань у справах Майдану".

Допит тривав 6,5 годин. Тарасов також додав, що підозру Денісовій не вручали і вона продовжує залишатися у статусі свідка. Він уточнив, що не може коментувати те, чи запитували на допиті Денісову про прослуховування суддів Окружного адміністративного суду Києва. Але зазначив, що хоча справа, в якій викликали Денісову, це справа щодо Майдану, але "в рамках цієї справи був проведений відповідний обшук та розповсюджений потім звукозапис".

Адвокат Денісової додав, що не знає, чи викликатимуть її повторно на допит. Зазначив, що сьогодні ніяких повісток на такий допит Денісовій не вручали.

Як писав "Вголос", Денісова прийшла на допит до Генпрокуратури.