Про це він особисто повідомив кореспонденту Вголосу, коментуючи можливість майбутнього працевлаштування після закінчення шостої каденції Верховної Ради України.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про статус народних депутатів України» народному депутату після закінчення строку його повноважень надається попередня робота (посада). Подібна ж норма передбачена і в Законі «Про статус депутатів місцевих рад», де виборні посадові особи місцевих рад мають право повернутись на попереднє місце праці.

Нагадаємо, що нардепом екс-голова обласної «Батьківщини» І.Денькович став у 2007 році після дострокових парламентських виборів, перебуваючи на той час на посаді заступника голови обласної ради. Перед обранням на виборну посаду в облраді І.Денькович працював директором Львівської середньої школи № 18.

12 грудня ц.р. у депутатів Верховної Ради України шостого скликання закінчились депутатські повноваження. Майже половині з них пощастило знову потрапити до парламенту. Інші ж повинні повернутись на попереднє місце праці (або отримати рівноцінну роботу чи посаду), або шукати нову роботу.

Зараз директором СШ №18 є депутат Львівської облради минулого скликання, бютівець Олег Мохнацький.

Фото: zik