Не так давно він успішно виступав за львівські «Карпати» і тішив вболівальників своїми голами та результативними передачами. Денис успішно допомагав команді в останніх двох сезонах здобувати хороші результати в національному чемпіонаті та в єврокубках. Чому цей футболіст покинув «Карати», що він думає про теперішню гру «зелено-білих» і чого очікує від майбутнього матчу з «Карпатами» - у нашому ексклюзивному інтерв’ю.

Денисе, чого очікуєш від матчу з «Карпатами»? Чи буде для тебе цей матч принциповим?

Ми готуємось до серйозного поєдинку. «Карпати» - хороший суперник. Усі знають, що у Львові завжди грати важко. Я б не сказав, що гра для мене буде принциповою, однак особливою, адже гратиму проти своєї колишньої команди. Зважаючи на це, що знаю майже усіх гравців «Карпат», налаштуватися на цей матч буде непросто.

У першому колі «Іллічівець» переміг «Карпати» з рахунком 1:0. За рахунок чого це вдалося твоїй команді?

За рахунок везіння. «Карпати» більше володіли м’ячем. Ініціатива була на стороні львів’ян. Ми змогли забити гол і втримати для себе позитивний рахунок.

Чимало людей кажуть, що «Карпати» втратили свою кращу гру, бо з команди пішли деякі футболісти. Тебе називають головною фігурою.

Те, що зараз в команди немає тієї гри, яка була минулого року, це факт. Чому так, мабуть, знає керівництво команди. «Карпати» втратили кількох футболістів, втратили тренера, який створив цю команду. На мою думку, гравці, які прийшли в «Карпати», більшість з яких іспанці, не підсилили гру.

Це однозначно. Скажіть як людина може підсилити команду, коли вона знаходиться внизу турнірної таблиці? По-друге, хто з цих гравців приніс команді якусь користь?

«Карпати» зараз в турнірній таблиці знаходяться на 14-ому місці. Команда зараз небезпечніша вдвічі?

Так. «Карпати» зараз налаштовуються на кожну гру як на останню. Можливо, зараз в команді порушена психологія, однак гра є. Якщо вони впіймають кураж, супернику буде дуже складно.

Яка, на твою думку, головна причина того, що команда знаходиться в аутсайдерах?

Можливо, в клубі почалася неправильна політика. Команда ж збереглася. Усі гравці залишилися ті самі. Причину потрібно шукати не в команді. Можливо, є щось те, чого ми не знаємо.

Довго думав перед тим, як перейти з «Карпат» в «Іллічівець»?

Багато думав над цим. Це рішення прийшло само собою. Клуб, який зацікавлений залишити футболіста, докладає до цього максимум зусиль, а зі сторони «Карпат» було їх мінімум.

В «Іллічівці» тобі запропонували вигідніші фінансові умови?

Справа не в цьому. «Іллічівець» проявив більшу ініціативу, щоб забрати мене до себе. «Карпати» не приклали максимуму зусиль для того, аби я залишився. Вони до цього віднеслися несерйозно, мовляв, перехід Кожанова в інший клуб – не проблема для нас. Натомість «Іллічівець» зробив усе можливе.

У Львові ти прожив кілька років. Як охарактеризуєш цей період свого життя?

Це один з найприємніших періодів в моєму житті. Із захопленням згадую львівських вболівальників. На даний момент не зустрічав кращих в Україні.

Перейдемо до твоїх справ у клубі. Як оціниш виступ своєї команди у першому колі?

Першу частину першого коло ми провалили. Команду тоді тільки зібрали, ми не були зіграними. Зважаючи на це, не найкращим чином зіграли спочатку. А тепер знайшли свою гру, почали набирати очки. Вважаю, в команди є майбутнє.

Із зміною «Карпат» на «Іллічівець» твоя гра змінилася ?

Вважаю, що я ще не знайшов свою гру. Все-таки в «Карпатах» я грав краще. Утім, думаю, все стане на свої місця. Сподіваюся, що в другому колі гратиму краще. Зараз немає ще такого взаєморозуміння з партнерами. Потрібно ближче познайомитися з командою, пройти збори. Загалом, своєю грою не зовсім задоволений, однак з оптимізмом дивлюся в майбутнє.

фото: sportanalytic.com