Розуміли, що для «Карпат» ця гра дуже важлива, - каже після гри Денис Олійник. - Зрештою, і для нас вона була важливою. Вважаю, ми добре налаштувалися на матч і не менше вдало підготувалися до нього. З перших хвилин грали агресивно і забили швидкі голи. У нас була велика перевага і це нам полегшило гру. Якщо чесно, не очікували, що після першого тайму будемо вигравати з рахунком 3:0. У другому таймі ми розслабилися, після чого рахунок став 3:2. Трішки понервували, але перемогли. Думаю, ця перемога додасть впевненості команді. Вигравати завжди приємно.

У першому таймі «Карпати» не мали жодного гольового моменту за виключенням удару Гладкого у штангу. А ми могли забити ще кілька голів у першому таймі. У першому таймі ми не дали «Карпатам» нічого зробити на полі. Було бажання добити суперника ще у першому таймі, однак свої моменти для цього ми не реалізували.

Що сталося з «Дніпром» у другому таймі, коли рахунок став 3:2?
Розслабилися. Команда подумала, що перемога уже в наших руках. Коли рахунок став 3:2, була певна нервозність. Ми розуміли: якщо пропустимо втретє, уже не виграватимемо. Якщо б ми не пропустили два м’ячі, то «Дніпру» у Львові вдалося все.