Нагадаємо, наша команда провалилася на чемпіонаті Європи. Українці, не показавши якісної та змістовної гри, спакували валізи після чвертьфіналу, в якому у серії післяматчевих пенальті програли збірній Хорватії.

Денисе, згоден з тим, що збірна України з футзалу провалилася на ЄВРО?
Так, адже ми не виконали завдання, яке перед нами ставило керівництво і не досягли тих цілей, які ставили самі перед собою. Не сказав би, що не були готовими до чемпіонату, готувалися нормально. Усе йшло по плану, однак… Причин такого виступу насправді дуже багато. У грі з хорватами ми не справилися з постійним тиском трибун. Можливо, десь забракло і досвіду таких матчів. Окрім цього, нижче своїх можливостей зіграла четвірка «Енергії». Граючи з трьома збірними, зіштовхнулися з різними стилями гри. Не вистачало нам якоїсь ізюминки. До гри з хорватами ми виявилися добре готові фізично. Утім, бракувало свіжої думки, холоднокровності. На жаль, ми не забили переможний гол. Можливо, до цього матчу кожен індивідуально не підійшов так, як це було необхідно. Усе разом накопичилося і до того ж ми зіграли нижче своїх можливостей.

Хорвати відмовилися при привітанні подати вам руки через поразку України від Азербайджану в Баку, коли вони пролетіли повз чемпіонат світу.
Нас про це попередили. Тренер хорватів сказав це в інтерв’ю ще перед грою. Ми були готовими до цього. Вважаю, це не причина чому ми не пройшли у півфінал. Нас це дуже не зламало.

Відчувалося, що збірній на чемпіонаті Європи бракує досвідчених гравців. Чимало з них залишилися в Україні, і у Львові зокрема.
Запитання не до мене. Я цього не вирішую. Утім, вважаю це краще, аніж на минулому чемпіонаті Європи, коли у нас одна четвірка була з «Енергії», а друга – збірна різних клубів.

Ти згадав минулий чемпіонат Європи в Угорщині. На мою думку, попри дещо інший склад, збірна виглядала потужніше на майданчику.
(Думає). Не сказав би. Можливо, хтось зіграв краще, хтось гірше, тут питання суперечливе.

У Хорватії ви потрапили в аварію. Потяг, на якому ви їхали, зійшов з рейсів.
Настільки швидко все сталося, що навіть не встигли до кінця зрозуміти що сталося. Дякувати Богу, що все так завершилося. Ми навіть не встигли злякатися.

У плей-оф до чемпіонаті світу ви зіграєте з румунами, командою, яка залишила про себе хороші враження після ЄВРО-2012.
В гостях з ними буде складно грати. Цим складом вони вже грають років з 5-6. До того ж, у них тренер іспанець. На чемпіонаті Європи вони зіграли непогано. У грі з хорватами вважаю, вони не справилися з тиском трибун. По грі з іспанцями скажу, що молодці. Вони обрали правильну тактику на матч. Хоч і програли сильнішому супернику, однак виглядали достойно.