Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, який перебуває з робочим візитом у Брюсселі, зустрівся з високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем.

Про це інформує Урядовий портал.

Зазначається, що вони обговорили питання щодо безпекової ситуації на Донбасі та деокупації Криму.

За його словами, Україна прагне залучити до переговорів щодо деокупації Криму  США та Велику Британію.

Також учасниками платформи офіційний Київ хоче бачити Францію та Німеччину.

Шмигаль додав, що Україна зацікавлена в співпраці, в рамках даного формату, з регіональними партнерами, які прагнуть розв’язати кримське питання та домогтися припинення  агресивної політики РФ.

Шмигаль зауважив, що Міністерство закордонних справ завершило концепцію створення спеціального міжнародного формату для Криму - Міжнародної платформи "Крим - це Україна".

Очільник Кабміну підмітив, що наразі йдеться про консультативно-координаційний формат, проте українська сторона не виключає, що з часом цей процес стане переговорним.

Шмигаль висловив сподівання, що дану концепцію підтримають ЄС, НАТО та інші міжнародні партнери, які вже продемонстрували свою підтримку, введенням санкцій проти Росії через анексію півострова.

Варто зауважити, що Боррель в черговий раз наголосив, що безпека України - це безпека всієї Європи, тож Європейський Союз готовий й надалі активно та конструктивно співпрацювати з офіційним Києвом.

Як писав "Вголос":