Актор пояснив, що в Грозному зніматимуть новий фільм, в якому він зіграє головну роль.

«Новий наш фільм - це бойовик Бірюза, де разом зі мною в головній ролі зніметься Ліз Херлі. І ще російські, італійські, французькі актори. Все відбувається в наші дні. Сучасна Росія, Чечня. Зйомки проходитимуть в Москві і Грозному англійською мовою», - розповів Депардьє.

Актор також зазначив, що в Грозному спокійне, мирне життя. «Нормально все в Грозному! Марафони і посольства не підривають. Нам з Арно (продюсер Арно Фрілле) сподобалося. Так, багато зброї у людей. Носять відкрито, як сумки через плече військові, охоронці різні. Але є і нові будинки, дороги. Інші очі у людей - мирне життя», - сказав актор.

Також Депардьє порівняв Путіна з Франсуа Міттераном та Іоанном Павлом II.

«У мене багато російських друзів, наприклад, Путін. Інтелектуали через це зляться на мене ... Скажу, що думаю про Путіна. Російській державі потрібна саме така людина, як він, з російським темпераментом. Путін намагається повернути людям хоч трохи гідності. І в перший день знайомства з ним на вечорі в Санкт-Петербурзі, та й сьогодні, відчуваю хвилювання від спілкування з такою людиною. Для мене він як Франсуа Міттеран або Папа Іван Павло II. Ніколи не говорив журналістам, але так вважаю», - розповів актор виданню Комсомольская правда.

Джерело: Фокус