Занудний ретро-футурізмъ від модних депеш наповнений самотнім кружлянням біля сузір'я Диких Псів.

Ретро-футуристичні звуки космосу від Депеш Мод аналогічні сексулю в скафандрах. В принципі, згадуючи асексуальних колобків з ВОЛЛ-І, відсоток радісних конотацій наближається до зеро. На Саунді немає чим дихати. Тотальний вакуум в якому навколо Землі кружляє космічне сміття з бортовим ім'ям Depeche Mode.

Дикі самоповтори та банальна нудота рулять каютами їх зорельота. Набір електронічки з 70-х приплетений до модного контексту – примітивний до маразму. Традиційні сексапільні тягучки перетворені на мейклавку з 20-ма презіками за раз. Біт пульсує. Кухня булькає. Айдіемні елементи бараболяться. Амбієнт розгортається з дроном. Відсторонене втикання на пустельні галактичні пейзажі провокує таку ж безбарвну музику.

Проскакує місцями сінті. Виглядають заффузовані гітарки. Грувні баси не рятують від повторення минулих хітів. Той ж Röyksopp без запудреного містицизму показав, як тре досягати потрібно саунду ("Peace"). До чого на альбомі коротенький ретро-вальсок з космічним вітром? Мінімальні натяки на хоч щось добре розбиваються наступними акордами. І ні шизоїдний біт, ні брутальні марші сексапілів – то не рятують.

Нудні місячні пейзажі з ілюмінаторів космічного сміття. І жодної іронії.

1. In Chains
2. Hole To Feed
3. Wrong
4. Fragile Tension
5. Little Soul
6. In Sympathy
7. Peace
8. Come Back
9. Spacewalker
10. Perfect
11. Miles Away/The Truth Is
12. Jezebel
13. Corrupt