Депутат Львівської міської ради, керівник депгрупи НРУ Богдан Бедрило запропонував розповсюдити інформацію про керівників державних органів, які не з’явилися на позачергову сесію Львівської міської ради, хоча й були запрошені на неї.
„Чому тут немає Хом’яка, прокурора, голови міліції, керівника Західної регіональної митниці?”, — висловила своє обурення відсутністю керівників перерахованих державних органів депутат Львівської обласної ради Лариса Федорів під час свого виступу на сьогоднішньому позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради.
Під час свого виступу Лариса Федорів висловила пропозицію зателефонувати вищеперахованим керівникам і запитати в них особисто, чому ті не з’явилися на засідання сесії.
Cьогодні відбулося позачергове засідання сесії Львівської міської ради, на якій було присутні 62 депутати, що одноголосно підтримали звернення до львів’ян не виконувати „злочинні накази” представників влади, які намагаються шляхом маніпуляцій з паспортами та відкріпними посвідченнями зменшити кількість виборців. які візьмуть участь у другому турі виборів.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.