Про це інформує кореспондент Вголосу.

Нагадаємо, Богдан Панкевич одночасно є Почесним консулом Королівства Нідерланди у Львові. Втім, згідно з законодавствам на може поєднувати депутатську діяльність та пост консула.Раніше депутати переносили розгляд цього питання, оскільки чекали роз’яснення від Міністерства закордонних справ. Перенести питання і сьогодні запропонував свободівець Любомир Мельничук.

«Ситуація є до кінця не врегульована в законодавчій площині. На  варто позбавляти колегу депутатських повноважень, який є хорошим і активним депутатом», – зазначив Мельничук.

Втім, Панкевич заявив, що під загрозою закриття Консульство Нідерландів.

«Я протестую проти такого трактування, МЗС на запит міської ради дало відповідь, після отримання відповіді голосування було негативним. Всі розмови про мою велику активність і потрібність я розцінюю як фарисейство», – заявив він.

Консул поросив не знімати питання з порядку денного. Відтак, депутати сьогодні таки голосуватимуть за позбавлення мандати Богдана Панкевича.

Як підозрюють депутати, Панкевича у міській раді хочуть замінити на представника «Самопомочі» Любов Давидович, яка є наступною у списку РХП.