Про це Олександр Ганущин сказав під час сесії Львівської обласної ради сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Олександр Ганущин нагадав, що у минулому році президент Віктор Янукович ввів у дію реформу, наслідком якої стало створення Міграційних служб, які перебрали на себе низку повноважень, зокрема реєстрацію громадян за місцем проживання, а також операції із видачею паспортів

Депутат зазначив, що останнім часом у Інтернеті істотно зросла кількість повідомленнями незаконну діяльність посадовців Державної міграційної служби і не лише у Львівській області.

«Мене дивує, чому досі голова ОДА, у ранзі колишнього високого радника юстиції і заступника генерального прокурора України, не взяв це питання на озброєння. Мене дивує чому прокурор області, бачачи у Інтернеті відео із нахабними працівниками ДМС, яке набирає тисячі переглядів, досі не порушив кримінальне провадження. Мене дивує, чому ДМС, даючи пояснення з приводу ситуації, яка склалася із згаданим керівником відділення, каже, що він просто був напружений в результаті роботи», - сказав Олександр Ганущин. 

Депутат зазначив, що коли люди звертаються за послугами у державну міграційну службу, їм відразу «тицяють у руки папірець», відповідно до якого він має оплатити низку обов’язкових та ще 5 чи 6 інших платежів, які ДП «Документ» пропонує оплатити з метою так званого прискорення отримання закордонного паспорта. В результаті замість 297 грн., які має сплатити кожен, хто хоче отримати закордонний паспорт, від громадянина вимагають від 400 до 2 тисяч гривень.

Олександр Ганущин закликав представників прокуратури області та облдержадміністрації Львівщини належно контролювати діяльність відповідних територіальних органів виконавчої влади.