Про це він повідомив у коментарі власкору «Вголосу».

Депутат Луцької міськради Рустам Дячук запевнив, що ніякого відношення до виготовлення даної продукції немає і що його ім’я просто використали у брудній боротьбі, яка точиться в Луцькому мажоритарному округу.

«Заяву на ім’я прокурора Луцька я приніс ще 28 вересня, у п’ятницю. Я дізнався про факт поширення листівок з моїм прізвищем у четвер ввечорі. Наразі в мене нема інформації щодо ходу розслідування справи. Хочу зазначити, що тут є усі ознаки злочину. Тому що особа, яка звертається від мого імені, повідомляє у листівці проти Олени Голєвої, що протии мене нібито вчинено злочин. А це не відповідає дійсності», - розповів він.

На думку Рустама Дячука, для більшої ефективності розслідування цієї справи варто залучити СБУ.

Зазначимо, що минулого тижня у Луцьку невідомі особи поширили листівки, які ображають честь і гідність одного з кандидатів у народні депутати – Олену Голєву. Замовники брудних листівок, в яких матір трьох дітей називають «трансвеститом» і міститься чимало інших абсурдних та ганебних тверджень, вирішили використати прізвище депутата Луцької міськради Рустама Дячука в якості автора тексту. Насправді, стиль чергового продукту чорного піару, який виходить за рамки конкурентної боротьби, дуже подібний до раніше поширюваних листівок проти кандидата від «Батьківщини» Петра Кравчука.