Депутат від ВО «Свобода» Богдан Вавринюк склав мандат.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

https://www.facebook.com/bodrukv/posts/1987377054682112?__xts__[0]=68.ARCWO8Cc5qnPM4GfnrcLw30RLNDyoxsiz9uamxqFZtU6dN2GMXslSe8XQiwS0G9gimUJujByQXfQJ4WX06LkZtqPyCyZ5n6Z7y7KOzNuj1XpEw9IGlOgtzscz3ftRLXP_5_v-YpubIW4itmHHfOE4QLn8shLhhSgHCdGUtIi7mMiRf3buhew4Q&__tn__=-R

«Три роки, впродовж яких я мав за честь представляти інтереси лучан у фракції ВО «Свобода» в міській раді стали для мене неоціненим життєвим досвідом. Це був непростий час для міста та країни. Якби там не було, можу сказати, що я залишився вірним принципам, з якими йшов до людей у 2015 році. Відстоював ідеї та цінності, з якими йшла на вибори команда націоналістів. Максимально, в міру своїх сил, намагався вирішувати актуальні проблеми розвитку міста», - зауважив Вавринюк.

За його словами, на жаль, життєві та особисті обставини сьогодні склалися так, що не дозволяють йому повноцінно зосередитися на депутатській діяльності. Тому Богдан Вавринюк прийняв рішення скласти мандат депутата міської ради.

«В той же час я залишаюся активним членом Луцької міської організації ВО "Свобода" і надалі братиму участь в політичному житті партії. Тому прошу не шукати в моєму кроку непотрібних спекуляцій чи маніпуляцій», - додав він.