Кандидатура депутата Львівської облради Богдана Дубаса розглядається серед претендентів на посаду голови ДПА у Львівській області. Цю інформацію підтвердив „Контекст-медіа” Богдан Дубас особисто.
„Так, моя кандидатура є серед тих, які розглядаються як претенденти на посаду голови ДПА у Львівської області”, ― сказав Богдан Дубас.
Богдан Дубас разом з тим зазначив, що говорити про це, на його погляд передчасно, адже найближчим часом він матиме зустріч з головою Львівської ОДА Петро Олійником. Лише після цієї зустрічі множна конкретно говорити про те, чи буде він претендувати на цю посаду, чи. Можливо, на якусь іншу.
Депутат Львівської облради Богдан Дубас 2003 року очолював комісію облради з розслідування діяльності ДПА у львівській області. Богдан Дубас очолював Першу філію „Кредит-банку (Україна)”, проте залишив цю посаду. У 2004 р. Богдан Дубас працював у штабі „Нашої України” в Києві.
Як повідомляють львівські ЗМІ, на посаду голови ДПА у Львівській області розглядаються також кандидатури заступника голови ДПА у Закарпатській області Олега Рущишина, його брата, керівника СП „Троттола” Ярослава Рущишина, а також екс-начальника УМВСУ у Львівській області Василя Рябошапка.
З грудня 2004 року обов’язки ДПА у Львівській області виконує перший заступник начальник податкової міліції Станіслав Коваленко.