Депутат Львівської облради Роман Гайдучок вважає, що інформація про співпрацю голови Львівської облради з СДПУ(О) ― провокація, яку спростували самі ж керівники СДПУ(О). Про це Роман Гайдучок заявив „Контекст-медіа”.
„Заступник голови СДПУ(О), голова ЛОО СДПУ(О), нардеп Ігор Шурма сьогодні однозначно заявив, що СДПУ(О) не підтримує Михайло Сендака, разом з тим він висловив повну підтримку Петрові Олійнику”, ― сказав Роман Гайдучок.
Заява Ігоря Шурми, на думку депутата, якраз свідчить про те, що він отримав вказівку підтримувати Олійника. „Очевидно це є генеральна лінія партії з Києва. СДПУ(О) в цілому і ЛОО СДПУ(О) підтримує Олійника”, ― вважає Роман Гайдучок.
Інформацію про те, що СДПУ(О) підтримує Михайла Сендака, яка з’явилася у львівських ЗМІ, Роман Гайдучок вважає такою, що не відповідає дійсності. „Тарас Козак не визначає політики партії, її визначають інші люди, які й заявили про свою підтримку Олійнику”.
Сьогодні у газеті „Поступ” з’явилася інформація про те, що екс-керівник Західної регіональної митниці, член екс-депгрупи „Ділова справедливість” Львівської облради Тарас Козак поставив свій підпис під зверненням президії Львівської облради до в.о. Юлії Тимошенко про призначення Михайла Сендака головою Львівської ОДА.
Сьогодні ж Західна інформаційна корпорація повідомила про те, що Ігор Шурма схвалює пропозицію призначити Петра Олійника на посаду голови Львівської ОДА і в той же час вважає, що кандидатура Михайло Сендак не відповідає цій посаді. „Таке рішення Віктора Ющенка я вважаю правильним, оскільки саме керівник його обласного виборчого штабу за моральними та професійними якостями є оптимальною кандидатурою на посаду голови Львівської ОДА. Ні Михайло Сендак, «відомий» в області завдяки квартирній справі, розвалу Дрогобицького АТП та низці інших зловживань; ні Степан Сенчук, бурхлива діяльність якого була свого часу «оцінена» певною кількістю кримінальних справ; ні інші «достойники», котрі у «боротьбі» за посади показали своє справжнє «демократичне» обличчя, не мають, передусім, морального права претендувати на владні посади”. ― сказав Ігор Шурма.