Олександр Старовойт наголосив, що зараз він точно не буде складати повноваження депутата облради.

«На жаль, люди, які залишилися в партії, вони зараз є не на позиції «Нашої України», а на позиції Партії регіонів. Тому я просто зараз не бачу в цьому логіки, щоби підсилювати чинну владу, щоб заходили (в облраду за списком – Вголос) ті депутати, які будуть голосувати синхронно з Партією регіонів», – розповів депутат.

На його думку, якби «Наша Україна» повернулася до позицій, які задекларовані і в статурі партії, і в програмі, які були висунуті на Майдані, то багато людей повернулося б в партію.

«Але тоді, я хочу наголосити, в тій партії не буде місця тим, хто фактично зрадили ідеали Майдану на виборах 2012 року в Україні», – наголосив Олександр Старовойт.

Він додав, що поки що не знає намірів своїх колег з облради, від яких ЛОО «Нашої України» теж вимагає скласти мандати.

«Насправді для мене взагалі дивно, що відбулася конференція партії, яка, з моєї точки зору, є розпущеною. І це правильно, що партія є розпущеною. Її атрибути: прапор, печатка, архів, – передані в Музей Помаранчевої революції. І це правильне, відповідальне, мужнє рішення людей, які це зробили. І тому мені взагалі не відомо, що така конференція відбулася, і хто в ній брав участь. Але раз є певні люди, які себе вважають партією «Наша Україна», то така моя їм є відповідь. Але звичайно, що ми ситуацію обговоримо, можливо, ми навіть вийдемо на якусь спільну заяву. Хоча ще не знаю, чи варто вступати в полеміку», – додав Олександр Старовойт.

Нагадаємо, ХVІ конференція Львівської обласної організації партії «Наша Україна» звернулась до депутатів Львівської обласної ради, обраних за списком партії «Наша Україна», з вимогою скласти мандати. Йдеться про 6 депутатів обласної ради, котрі вийшли з партії, а згодом і з фракції «Наша Україна», зокрема: Мирослава Сеника, Валерія П’ятака, Павла Хобзея, Тараса Колтика, Тараса Вервеги та Олеся Старовойта.