Депутат Львівської обласної ради Михайло Ваврин спрямував у УМВСУ у Львівській області рішення суду про поновлення його на роботі. Про це він повідомив під час прес-конференції сьогодні.

"Я, як працівник міліції в минулому, хочу довести до вашого відома, що рішення суду про визнання дій і актів керівництва Львівської області щодо мого незаконного звільнення з органів внутрішніх справ вступило в законну силу", - сказав він.

Як повідомляло агентство, 23 червня депутати Львівської обласної ради звернулися до МВС України про поновлення депутата Львівської обласної ради, полковника міліції Михайла Ваврина в органах внутрішніх справ. У травні 2005 року Галицький районний суд Львова визнав незаконними звільнення депутата Львівської облради Михайла Ваврина з органів внутрішніх справ.
Михайло Ваврин є начальником відділу контролю за діяль

ністю правоохоронних органів Львівської обласної ради, голова постійної депутатської комісії облради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та військових проблем, керівник тимчасової комісії облради з контролю за зловживаннями на президентських виборах. Львівська обласна рада пропонувала його кандидатуру на посаду начальника УМВСУ у Львівській області, але вона не була схвалена головою Львівської ОДА Петром Олійником.
Прес-тайм