Про це повідомляє портал відгуків співробітників про компанію "Внутрі",
http://www.vnutri.org/s-i-group/.
Віднині бізнес Рибалки носить нове ім’я - компанія IPG (АйПіДжі). І в неї входять такі комерційні структури, як IPG Universe, IPG Trading, IPG Ukraine.
Офіційних повідомлень про перейменування бізнесу радикала поки немає. Сайт корпорації S.Group давно не працює.
Можна припустити, що Рибалка не зацікавлена в афішуванні цього процесу, адже перейменування бізнесу йому, швидше за все, потрібне, для того, щоб врятувати репутацію своїх активів.
 
Як відомо, проти службових осіб S.I.Group відкрито низку кримінальних проваджень. Хід їх розслідування давно став надбанням громадськості. ЗМІ неодноразово повідомляли, що фірми Рибалки підозрюються у несплаті податків, у виведенні коштів на офшорні рахунки, а також у веденні бізнес-активності на окупованих територіях та Росії (м. Липецьк). http://ua1.com.ua/rus/politics/v-sponsora-radikalnoy-partii-rybaki-nashli-zavod-v-lipecke-30028.html
Більше того, компанії корпорації S.I.Group виявилися замішаними у фінансуванні тероризму. На початку цього року суд у Сумах вже виніс обвинувальний вирок за цим фактом одному з топ-менеджерів Рибалки - Юрію Джабраїлову. https://24tv.ua/uk/semejnoe_predprijatie_nardepa_rybalki_osushhestvljalo_torgovlju_s_terroristami_ordlo__reshenie_suda_n969914
Все це загрожує бізнесу Рибалки антиросійськими санкціями збоку України. Крім того, кримінальний шлейф компаній, швидше за все, заважає депутату розвивати свої активи.
 
Саме тому перейменування снекової корпорації S.I.Group у групу компанії IPG дуже схоже на спробу народного депутата РПЛ ухилитися від кримінальних переслідувань та очистити образ свого бізнес- дітища.
 
Разом з тим, варто зазначити, що до перереєстрації юридичних осіб, українські бізнесмени вдаються досить часто. Проблемну компанію, як правило, штучно доводиться до стану банкрутства і кінці у воду, - а на нових ТОВках продовжують працювати, як ні в чому не бувало. Чи вдасться Рибалкці у такий спосіб уникнути відповідальності за фінансові махінації та спонсорство тероризму - буде залежати від пильності СБУ та інших правоохоронних органів України.