Про це Михайло Задорожний сказав під час засідання сесії Львівської обласної ради сьогодні.

За словами депутата, до нього прийшли троє працівників відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю з листом щодо перевірки діяльності підприємства, яке депутат очолює вже протягом 15-ти років, і вимагали терміново представити їм документи.

«У нас немає жодної заборгованості зі заробітної плати, з надходжень до бюджетів різних рівнів, працюємо в абсолютно прозорому режимі. Все це, на мою думку, роблять мої конкуренти», – сказав Михайло Задорожний.

Депутат сказав, що звернеться до начальника управління міністерства внутрішніх справ у Львівській області, щоб той вплинув на ситуацію, оскільки не йдеться тільки про підприємство Михайла Задорожного, а йдеться про те, за якими правилами живе держава.

«Я би хотів, щоб працівники УМВС України у Львівській області не виконували злочинних наказів. Ми маємо приклади, коли для того, щоб вислужитися перед керівництвом, люди в погонах скоювали злочини, за які сьогодні несуть відповідальність. Я звертаюся до людей, бо, якщо сьогодні тиск чинять на мене, то завтра інші працівники будуть чинити тиск на їхніх дітей, братів та сестер. Тут не йдеться про Задорожного особисто, йдеться про принципи, правила, за якими ми повинні жити – християнської етики, бізнесу, політики», – додав депутат.