Про це він заявив на засіданні комісії, повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Комісія розглядала понад 10 обласних програм, які подали департаменти облдержадміністрації. Олег Панькевич наполягав, щоб програми мали не тільки суми видатків, а й перелік усіх заходів та виконавців.

«Ми повинні відповідально ставитися до своїх рішень. Якщо комісія голосує за програму, то повинна бачити, за що голосує», – наголосив депутат.

Він запропонував звернутися до адміністрації, щоб вона подала програми разом із переліком заходів та виконавців. Водночас депутат висловив здивування, чому в порядку денному комісії немає низки важливих питань, які розглядатимуть на сесіях, зокрема про звіт голови облдержадміністрації, про Програму соціально-економічного розвитку та Стратегію розвитку Львівської області до 2022 року. За його словами, такі питання не мали би потрапити на розгляд сесії, оминувши бюджетну комісію.

За словами «свободівця», також незрозумілий принцип, за яким на розгляд комісії вносять звернення громадян та громад.

«Скажімо, сьогодні є два листи про виділення коштів і обидва з одного району. На минулих засіданнях переважали звернення з цього ж району. Хіба інші громади не звертаються? Та є сотні схожих листів. На мою думку, в такій вибірковості є ознаки корупції з боку голови комісії», – зазначив Олег Панькевич.

Він додав, що звертатиметься щодо цього до комісії з питань депутатської етики, регламенту та антикорупційної політики.

Олег Панькевич також ініціював, щоб у Положенні про бюджетну комісію було передбачено, що члени комісії мають отримати порядок денний та всі матеріали не пізніше, ніж за три дні до засідання, а під час засідання мають проводити аудіозапис, який додаватимуть до письмового протоколу. Ці пропозиції підтримали інші члени комісії.

Нагадаємо, нещодавно екс-депутат Львівської обласної ради Василь Пазиняк у коментарі «Вголосу» зазначив, що призначення керівником справ Львівської облради Валентина Харлова, який за часів голови облради та ОДА Степана Сенчука «засвітився» у скандалах із підробкою рішень облради, викликає подив й обурення не тільки у громадськості, а й у політиків, які в той час були депутатами.