«Я підійшов до депутата «Солідарності» Харченка й кинув йому дріб'язок на знак того, що він гарно відпрацював на Кличка й його корупційних покровителів», - зазначив Володимир Назаренко.

Увесь тиждень Віталій Кличко намагається перекласти відповідальність за те, що відбулося на Шулявці, на різноманітних «стрілочників». Але обвал мосту – наслідок багаторічної безгосподарності міського голови. Саме він мав би подати у відставку – це був би вчинок європейського мера. Інакше київська громада винесе його з кабінету, і ніякий боксерський титул йому не допоможе.

Про це 2 березня 2017 року під час сесії Київської міської ради з трибуни заявив народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрій Левченко.

Свободівець нагадав депутатам, як рік тому через незаконні будівельні роботи впав будинок на вулиці Богдана Хмельницького, де загинули люди. Тоді киянам обіцяли, що більше такого ніколи не відбудеться, однак міський голова замість того, щоби виконувати свої безпосередні обов’язки, відверто покриває забудовників.

«Зелені зони знищуються ще більше, ніж за Черновецького; відбувається тотальне «кришування» незаконних забудов, ухвалення незаконного ДПТ по Нивках... А тим часом кажуть: «міст втомився, тому він впав».

Ніхто не згадує, як в 2007 році було видано розпорядження Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд щодо ремонту цього моста. Хоча Віталій Володимирович про це знав, розпорядження досі не виконано. В грудні минулого року невідомій канторі передали 6 мільйонів гривень для технічного обслуговування мосту на Шулявці. Із них 5 млн було вкрадено, бо це техобслуговування реально коштує максимум 1 млн. Основний чиновник, який у цьому всьому винен, бо це його відповідальність – київський міський голова», – заявив Юрій Левченко.

Як уже писав Вголос, у Києві обвалився міст на Шулявському шляхопроводі

За результатами експертизи, причиною руйнування Шулявського шляхопроводу стали корозія бетону консолей та надмірна динаміка від великовантажного транспорту.