Про це інформує прес-служба ЛОО ПП «УДАР».

У своєму зверненні депутат Юринець повідомляє, що до неї звернулися представники підприємств, зареєстрованих на території Львівщини, з інформацією щодо серйозних проблем у роботі, вчинених посадовими особами Державної податкової служби України.

Підприємці скаржаться на те, що Державна податкова інспекція у Львівській області припинила приймати у них електронну звітність.

«З 25 лютого 2013 року на всіх підприємствах (перелік вище) при спробах зареєструвати податкові накладні у Єдиному реєстрі податкових накладних їх працівниками, уповноваженими у встановленому порядку здійснювати відправку електронних документів, отримано від інформаційної системи повідомлення про те що місцезнаходження юридичної особи продавця товарів/послуг, вказане у документі не відповідає інформації Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб».

Вказане явище є системним і помилка не дає можливості відправляти електронну податкову звітність. Спрощено це виглядає так, що покупці товарів і послуг у перелічених підприємств не матимуть права включати отримані податкові накладні в податковий кредит у деклараціях і просто припинять співпрацю як економічно невигідну», – йдеться у зверненні.

Також, депутат вказує, що після двох тижнів перешкоджання роботі підприємств жодна посадова особами органів Державної податкової служби України не дала ані пояснень щодо причин описаної ситуації ані шляхів виходу з неї. Представники перелічених підприємств розцінюють вказану ситуацію як спробу грубого тиску і неприховані наміри посадових осіб Державної податкової служби України знищити перелічені підприємства.

Юринець пропонує розглянути дану ситуацію на сесії, а також заслухати посадових осіб-керівників Державної податкової служби Львівської області: «Таким чином, мною, від імені фракції політичної партії УДАР у Львівській обласній раді розроблено проект рішення Львівської обласної ради «Про заслуховування інформації посадових осіб Державної податкової служби України та прийняття звернення до Генерального прокурора України та міністра доходів і зборів України». З урахуванням обставин, що склалися вважаю його невідкладним і таким що підлягає розгляду на найближчому пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради».