Про це він заявив на засіданні сесії ЛОР сьогодні.

Депутат нагадав, що нещодавно міністерство юстиції України легалізувало всеукраїнську громадську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей. ВРУ ратифікувала Європейську конвенцію про усиновлення дітей, документ, який суперечить українському законодавству і дозволяє усиновлення дітей одностатевими парами.

За його словами, ЛКО НРУ обурена таким пропагуванням антихристиянських і антитрадиційних цінностей сексуальних меншин.

«Сьогодні Європа захлинається агресивною пропагандою способу життя ЛГБТ-спільнот. Українська влада замість того, щоб розуміти небезпеку такої ситуації, бездумно, на законодавчому рівні приймає рішення, які руйнують моральне здоров’я нації. Сім’я – це основа морально здорового суспільства, тому сім’я також має бути здоровою. Рішення нинішньої влади щодо ЛГБТ-спільнот до ще масштабнішого поширення аморальних ідей у медіапросторі, дозволить їм втручатися у виховний освітній процес українських дітей», - зазначив Святослав Шеремета.

«Українська нація тисячоліттями формує своє духовне обличчя і моральні засади. Гріх содому є надзвичайно важким для християнина, це бунт проти Бога. Вважаємо неприпустимо руйнувати нашу ідентичність пропагуванням аморальності, так як робить голуба, антиукраїнська влада та більшість у парламенті», - наголосив він.

При цьому він зізнався, що «голубі» є і у сесійній залі: «Голубі є і серед нас. Вони сидять у тому боці зали (показав в сторону представників Партії регіонів)».

«Бо тільки голубі могли звернутися у прокуратуру Львівської області щодо визнання незаконною сесії Львівської обласної ради біля пам’ятника Бандері. Добре вони служать своїм донецьким господарям. Після цих голубих треба буде продезінфікувати залу», - наголосив він.

Після цього депутат вигукнув «Ганьба голубим», його вигук підтримала значна частина залу.