Депутат від партії «Джам Улема-і-Іслам-Фазл» Аскар Первез заявив, що за його підрахунками, реальна кількість загиблих становить 123 людини, а не 83. Також, додав депутат, що в багатьох випадках поранені християни вмирали в лікарнях, так і не дочекавшись лікарів.

Первез звернувся до влади із вимогою покласти край діяльності «фабрик з виробництва терористів-смертників» у сусідній з Хайбер-Пахтунхва Зоною племен.

У відповідь на заяви депутата Первеза представники правлячої в провінції партії «Пакистан Техрік-і-Інсаф» звинуватили опозиціонерів у спробах витягти політичну вигоду з трагедії. Депутат «Пакистан Техрік-і-Інсаф» Соран Сінгх заявив, що деякі особи, зокрема екс-міністр інформації провінції, намагалися спровокувати заворушення після теракту біля церкви.

Нагадаємо, 22 вересня два смертники підірвалися у Церкві Всіх Святих в столиці Хайбер-Пахтунхва-Пешаварі. Влада повідомляла про 83 загиблих та близько 140 поранених. Серед жертв теракту більше 30 жінок та дітей. Як повідомляли західні ЗМІ, відповідальність за теракт на себе взяв рух «Технік-і-Талібан Пакистан».

Джерело: РІА Новини